|
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Centrum Handlowe King Square
|
Liczba postów: 1,413
Liczba wątków: 568
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3
(12-07-2011, 05:51)Amebka napisał(a): Orentujecie się jak kumunikacja miejska dziala w tym rejonie?
W sensie czy jest sprawna i często jadą autobusy?
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2011
Reputacja:
0
Myślę że najlepszym wyborem będzie tramwaj. Nie wiem w której części kraka mieszkasz, ale proponuję 9 do powstańców wielkopolskich i przejść się kawałek w stronę stawu. 9 jedzie dosyć często więc myslę spoko dojazd.
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2011
Reputacja:
0
Jedź koniecznie  Ceny są naprawde super byłam tam po jeansy i wybór jest lepszy niż w galeriach i zapłaciłam o połowe mniej
Liczba postów: 2
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2011
Reputacja:
0
z tego co słyszałam ma być jeszcze jakaś restauracja. Fajnie, będzie się z rodzinką wybrać w niedziele czy coś
Liczba postów: 1,413
Liczba wątków: 568
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3
Czy ja wiem czy wypad z rodziną do centrum handlowego do restauracji jest fajna sprawa?
Osobiście wolał bym w bardziej przytulnym miejscu wypad.
Parę miejsc w centrum (rynek) jest sporo bardzo fajnych miejsc.
Kwestia tego co kto lubi
Liczba postów: 611
Liczba wątków: 242
Dołączył: Dec 2010
Reputacja:
1
Byłam wczoraj tam już jest chyba jakaś restauracja taka otwarta i z byt przyjaźnie nie wygląda w sensie szybko coś zjeść i tyle a nie posiedzieć połowa sklepów pozamykana, a po za tym przejścia jakieś dziwne można się zamotać. I tak jak mówię parę sklepów na krzyż :/
natalaaa
Niezarejestrowany
do: DuroneK - przynajmniej mamy w czym wybierać  ,
do  tempik- faktycznie
jest tak, ze niezagospodarowane dotąd lokale, w dużej części są wykupione i właściciele galerii nie
mają wpływu, na zagospodarowanie, tej przestrzeni.
Milusia20
Niezarejestrowany
tez o tym slyszalam, wiec zastanawiam sie co tam bedzie
Liczba postów: 4
Liczba wątków: 0
Dołączył: Sep 2011
Reputacja:
0
Faktycznie od jakiegoś czasu jest nowa restauracja z kuchnią wietnamską. Koleżanki były (wiadomo, że zakupy to niezły sport ;P, wiec trzeba skądś czerpać energie) i polecają wszystkim miłośnikom azjatyckiej kuchni. Podobno mają bardzo tanie, jak na Kraków owoce morza
Liczba postów: 1,413
Liczba wątków: 568
Dołączył: Nov 2010
Reputacja:
3
Powiem Wam że jeszcze do tej pory tam nie byłem... Niby blisko ale jakoś tak nie po drodze :/
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
|
| Ostatnie wątki |
Warto zadbać o siebie
Forum:
Ostatni post: aniczek
22 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 97
» Wyświetleń: 64,929
|
Własna działalność
Forum:
Ostatni post: aniczek
28 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 506
» Wyświetleń: 63,033
|
Hobby
Forum:
Ostatni post: aniczek
31 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 89
» Wyświetleń: 22,975
|
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancho...
Forum:
Ostatni post: Bansy
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
|
podłogi Radom
Forum:
Ostatni post: casanowa41
Wczoraj, 01:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 502
|
Zdrowie - przydatne informacje
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:22
» Odpowiedzi: 53
» Wyświetleń: 13,656
|
Aranżacja
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:16
» Odpowiedzi: 302
» Wyświetleń: 35,666
|
Majówka – wracacie czy nowe miejsca?
Forum:
Ostatni post: ironlogic_12
Wczoraj, 11:19
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 49
|
Planuję kupić obrączki
Forum:
Ostatni post: kiki32
Wczoraj, 11:12
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 267
|
Trwa budowa fundamentów żłobka przy ul. ...
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 10:15
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203
|
|