Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe King Square
#41
(12-07-2011, 05:51)Amebka napisał(a): Orentujecie się jak kumunikacja miejska dziala w tym rejonie?

W sensie czy jest sprawna i często jadą autobusy?
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
#42
Myślę że najlepszym wyborem będzie tramwaj. Nie wiem w której części kraka mieszkasz, ale proponuję 9 do powstańców wielkopolskich i przejść się kawałek w stronę stawu. 9 jedzie dosyć często więc myslę spoko dojazd.
Odpowiedz
#43

Jedź koniecznie Tongue Ceny są naprawde super byłam tam po jeansy i wybór jest lepszy niż w galeriach i zapłaciłam o połowe mniej Smile
Odpowiedz
#44
z tego co słyszałam ma być jeszcze jakaś restauracja. Fajnie, będzie się z rodzinką wybrać w niedziele czy cośSmile
Odpowiedz
#45
Czy ja wiem czy wypad z rodziną do centrum handlowego do restauracji jest fajna sprawa?
Osobiście wolał bym w bardziej przytulnym miejscu wypad.
Parę miejsc w centrum (rynek) jest sporo bardzo fajnych miejsc.
Kwestia tego co kto lubi Smile
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
#46
Byłam wczoraj tam już jest chyba jakaś restauracja taka otwarta i z byt przyjaźnie nie wygląda w sensie szybko coś zjeść i tyle a nie posiedzieć połowa sklepów pozamykana, a po za tym przejścia jakieś dziwne można się zamotać. I tak jak mówię parę sklepów na krzyż :/
Odpowiedz
#47
do: DuroneK - przynajmniej mamy w czym wybierać Tongue,
doConfusedtempik- faktycznie
jest tak, ze niezagospodarowane dotąd lokale, w dużej części są wykupione i właściciele galerii nie
mają wpływu, na zagospodarowanie, tej przestrzeni.
Odpowiedz
#48
tez o tym slyszalam, wiec zastanawiam sie co tam bedzie Big Grin
Odpowiedz
#49
Faktycznie od jakiegoś czasu jest nowa restauracja z kuchnią wietnamską. Koleżanki były (wiadomo, że zakupy to niezły sport ;P, wiec trzeba skądś czerpać energie) i polecają wszystkim miłośnikom azjatyckiej kuchni. Podobno mają bardzo tanie, jak na Kraków owoce morza Smile
Odpowiedz
#50
Powiem Wam że jeszcze do tej pory tam nie byłem... Niby blisko ale jakoś tak nie po drodze :/
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Centrum Handlowe Serenada DuroneK 16 32,621 18-01-2023, 02:55
Ostatni post: paatkaa
  Centrum Handlowe M1 - rozbudowa stempik 22 35,595 31-05-2021, 07:30
Ostatni post: andromeda
  Centrum Handlowe Czyżyny czarny 2 9,189 29-05-2021, 08:40
Ostatni post: andromeda

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków Dolina Terapii Detoks, odtrucie alkoholowe, narkotykowe, lekowe Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, wykonawstwo Kraków

Ostatnie wątki
Warto zadbać o siebie
Forum:
Ostatni post: aniczek
22 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 97
» Wyświetleń: 64,929
Własna działalność
Forum:
Ostatni post: aniczek
28 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 506
» Wyświetleń: 63,033
Hobby
Forum:
Ostatni post: aniczek
31 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 89
» Wyświetleń: 22,975
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancho...
Forum:
Ostatni post: Bansy
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
podłogi Radom
Forum:
Ostatni post: casanowa41
Wczoraj, 01:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 502
Zdrowie - przydatne informacje
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:22
» Odpowiedzi: 53
» Wyświetleń: 13,656
Aranżacja
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:16
» Odpowiedzi: 302
» Wyświetleń: 35,666
Majówka – wracacie czy nowe miejsca?
Forum:
Ostatni post: ironlogic_12
Wczoraj, 11:19
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 49
Planuję kupić obrączki
Forum:
Ostatni post: kiki32
Wczoraj, 11:12
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 267
Trwa budowa fundamentów żłobka przy ul. ...
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 10:15
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203