Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe King Square
#61
Zgadzam się z MarryAnn, mam już dosyć sieciowek, ponieważ we wszystkich jest to samo i strasznie ciężko cos wybrać. Lepiej się wybrać do jakichś mniej znanych sklepow, bo wtedy jest szansa, ze znajdziemy cos oryginalnego .
Odpowiedz
#62
Wychodzę z tego samego założenia, zwłaszcza teraz – przed świętami, kiedy chciałoby się kupić coś wyjątkowego, a nie masówkę. Więc pewnie w grudniu też zajrzę do Kinga.
Odpowiedz
#63
A są tam sklepy z jakimis ladnymi akcesoriami? bo zbliżają sie mikołajki i trzeba bedzie kupić cos chrześnicy, a ona uwielbia rozne błyskotki do włosow, świecidełka, koraliki...
Odpowiedz
#64
Islandka - myślę, że spokojnie powinnaś coś znaleźć. Ja znalazłam tam parę fajnych dodatków, ale były to raczej rzeczy typu rękawiczki itp. Ale dla Twojej chrześnicy też się powinno coś znaleźć Smile
Odpowiedz
#65
mieszkam w pobliżu, to czasem tam zaglądam przed imprezą po jakieś kolczyki pasujące do bluzki Wink nie pamiętam nazwy, ale znajdzieszSmile
Odpowiedz
#66
dziękiSmile bylam w KS w weekend i rzeczywiście udało mi się kupić dla niej ładny zestaw: koraliki, bransoletke i spineczke do włosow z kokardką. Dokupiłam jeszcze jedną urocza niebieską bluzeczke, której nie mogłam się oprzecTongue
Odpowiedz
#67
Bywam czasami w King Square , ale przyjeżdżam po 17 żeby nie płacić tym pazernym zdziercom za parking . Można nawet tam kupić coś ciekawego , zwłaszcza , że dla facetów jest spory wybór , a ceny w wielu przypadkach wydały mi się śmiesznie niskie . Doznałem jednak szoku , gdy w drugiej hali młody Wietnamczyk , któremu zwróciła uwagę jakaś kobieta , żeby nie pluł , wulgarnie ją zwyzywał i nazwał debilką . Innym razem przed sklepami również Wietnamczyków , powystawiano chyba kilkadziesiąt rozwalających się kartonów , które wręcz uniemożliwiały przejście . Poczułem się jakbym był na chińskim bazarze , jedni leżeli na leżaczkach przed sklepem , a inni grali w karty. Czy nie ma tam jakichś służb porządkowych ? Żenada.
Odpowiedz
#68
hmmm, to rzeczywiście nieciekawie… to jest chyba konsekwencja tego, że mają tam sporo b. tanich sklepów:/ ale trzeba przyznać, że są tam też punkty z dobrym gatunkowo asortymentem i fachową obsługą, szkoda, żeby podobne incydenty psuły im wizerunek…
Odpowiedz
#69
Ostatnio zauważyłem, że moje buty zaczynają wyglądać trochę nieciekawie. W pracy każdy zawsze zwraca uwagę na detale, więc postanowiłem coś z tym zrobić. Rozmawiałem z kolegą, który jest mega fanem obuwia i powiedział, że prawidła to świetna opcja, żeby buty zawsze trzymały swój kształt. Serio, nie miałem pojęcia, że to aż tak ważne. Zajrzałem na stronę i znalazłem kilka fajnych ofert, w tym właśnie prawidła Biorę to na plus, bo fajnie, że można zadbać o buty na dłużej. A tak w ogóle, czy ktoś już używał takich prawideł? Jakie ma doświadczenia?
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Centrum Handlowe Serenada DuroneK 16 32,621 18-01-2023, 02:55
Ostatni post: paatkaa
  Centrum Handlowe M1 - rozbudowa stempik 22 35,595 31-05-2021, 07:30
Ostatni post: andromeda
  Centrum Handlowe Czyżyny czarny 2 9,189 29-05-2021, 08:40
Ostatni post: andromeda

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków Dolina Terapii Detoks, odtrucie alkoholowe, narkotykowe, lekowe Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, wykonawstwo Kraków

Ostatnie wątki
Warto zadbać o siebie
Forum:
Ostatni post: aniczek
10 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 97
» Wyświetleń: 64,929
Własna działalność
Forum:
Ostatni post: aniczek
16 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 506
» Wyświetleń: 63,033
Hobby
Forum:
Ostatni post: aniczek
19 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 89
» Wyświetleń: 22,975
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancho...
Forum:
Ostatni post: Bansy
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
podłogi Radom
Forum:
Ostatni post: casanowa41
Wczoraj, 01:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 502
Zdrowie - przydatne informacje
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:22
» Odpowiedzi: 53
» Wyświetleń: 13,656
Aranżacja
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:16
» Odpowiedzi: 302
» Wyświetleń: 35,666
Majówka – wracacie czy nowe miejsca?
Forum:
Ostatni post: ironlogic_12
Wczoraj, 11:19
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 47
Planuję kupić obrączki
Forum:
Ostatni post: kiki32
Wczoraj, 11:12
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 267
Trwa budowa fundamentów żłobka przy ul. ...
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 10:15
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203