Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe King Square
#1
[Obrazek: investments&f=140_1.jpg&w=250&h=200&m=f]
Cytat:Nad Zalewem Płaszowskim przy ul. Powstańców Wielkopolskich powstaje kolejne centrum handlowe oraz magazyny o łącznej powierzchni 40 500 m kw. Powierzchnia handlowo-usługowa budynku to 15,5 tys. kw.

2010-12-12 - Według informacji nadesłanych przez krakowskich pasjonatów inwestycji, działa już niedawno otwarte centrum handlowe King Square. Otwarcie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na kwiecień 2011 r.

był tam już ktoś ?
Odpowiedz
#2
Wiedziałem że się tam to buduje ale nie wiedziałem że już otwarte jest, tak więc jeszcze mnie tam nie było.
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
#3
Z tego co wiem moi rodzice tam byli i niczym się to nie różni od tandety podobno po prostu to co w halach na tandecie ale ładniej w budynkuSmile i co za pewne drożej bo w końcu czynsz muszą opłacić.
Odpowiedz
#4
Czyli bez szału...
Nie wiem czy to prawda ale jedna część budynku była samowolką budowlaną.
Czy ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat czy jest to prawdą i jeśli zaistniała taka sytuacja, to jak to zostało rozwiązane?
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
#5
(15-12-2010, 10:06)stempik napisał(a): Wiedziałem że się tam to buduje ale nie wiedziałem że już otwarte jest, tak więc jeszcze mnie tam nie było.

ja też nie wiedziałem , że otwarli, ale wczoraj przejezdzalem i widziałem szyld Big Grin
Odpowiedz
#6
Ten cały King Square to jakiś zupełny kit.
Byłem tam przed Swiętami.Wynajętych lokali może 20 % całej powierzchni.
Reszta pusta i straszy.Co trzeci lokal ma kartki z napisem do sprzedania.
W internecie cana takiej 30 metrowej klitki to tylko 8000 zł + media.
Za dwa razy mniejsze pieniądze można wynająć lokal w upadającej Bonarce.
Chyba tylko wariat może się tam ulokować, nie mówiąc o tych biedakach którzy
już otwarli tam lokale
Odpowiedz
#7
To jakaś masakra może niech zaczną budować centra rozrywki w sensie baseny boiska może to im by lepiej szło...
Odpowiedz
#8
W centrum handlowym King Square doszło do szarpaniny. Do oczu skoczyli sobie właściciel galerii i jeden z najemców. Interweniowała policja. To nie była przypadkowa sprzeczka, a wynik sporu, który trwa w nowej krakowskiej galerii przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Część najemców oskarża właścicieli King Square, że wprowadzili ich w błąd roztaczając wizję sukcesu. Tymczasem centrum handlowe przy Powstańców Wielkopolskich to w dużej części ciągle plac budowy.

Między niewielką liczbą klientów chodzą robotnicy. Wiele lokali stoi pustych, co nie przyciąga klientów. Do szamotaniny doszło w poniedziałek ok. godz. 19. - Policjanci ustalili, że naruszono nietykalność cielesną. Jeden z mężczyzn został chwycony za poły marynarki i był potrząsany - informuje Michał Kondzior z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Szarpanym był Krzysztof Fujawa, który wynajął w King Square powierzchnię pod kącik dla dzieci i biuro. Teraz chce zrezygnować ze współpracy z galerią. Do zajścia doszło, gdy sprzątał lokal. - Zostałem zaatakowany przez właściciela galerii. Chwycił mnie. Odgrażał się - opowiada pan Krzysztof. - Mój brat nagrywał zajście telefonem. Kiedy ten pan to zobaczył, próbował mu go wytrącić z ręki. Pełnomocniczka właściciela galerii twierdzi, że tylko "przytrzymał on lekko za kurtkę" najemcę. Miał tłumaczyć, iż pan Krzysztof nie może sprzątać lokalu w godzinach otwarcia galerii. Jest to zakazane w regulaminie. To nie pierwsze zamieszanie, jakie wybuchło wokół King Square. W 2010 r. prokuratura wnioskowała o unieważnienie pozwolenia budowlanego. Inwestor wygrał jednak spór. Centrum otwarto w grudniu ub. roku, z około czteroletnim opóźnieniem.

Więcej TUTAJ.
https://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
#9
mamy stanowczo za dużo galerii w Krakowie!!!
Odpowiedz
#10
Stanowczo a dalej budują nowe ;/
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Centrum Handlowe Serenada DuroneK 16 32,621 18-01-2023, 02:55
Ostatni post: paatkaa
  Centrum Handlowe M1 - rozbudowa stempik 22 35,595 31-05-2021, 07:30
Ostatni post: andromeda
  Centrum Handlowe Czyżyny czarny 2 9,189 29-05-2021, 08:40
Ostatni post: andromeda

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków Dolina Terapii Detoks, odtrucie alkoholowe, narkotykowe, lekowe Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, wykonawstwo Kraków

Ostatnie wątki
Warto zadbać o siebie
Forum:
Ostatni post: aniczek
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 97
» Wyświetleń: 64,929
Własna działalność
Forum:
Ostatni post: aniczek
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 506
» Wyświetleń: 63,035
Hobby
Forum:
Ostatni post: aniczek
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 89
» Wyświetleń: 22,978
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancho...
Forum:
Ostatni post: Bansy
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
podłogi Radom
Forum:
Ostatni post: casanowa41
Wczoraj, 01:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 502
Zdrowie - przydatne informacje
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:22
» Odpowiedzi: 53
» Wyświetleń: 13,656
Aranżacja
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:16
» Odpowiedzi: 302
» Wyświetleń: 35,666
Majówka – wracacie czy nowe miejsca?
Forum:
Ostatni post: ironlogic_12
Wczoraj, 11:19
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 49
Planuję kupić obrączki
Forum:
Ostatni post: kiki32
Wczoraj, 11:12
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 267
Trwa budowa fundamentów żłobka przy ul. ...
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 10:15
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203