Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klejenie na gorąco
#1
Od dłuższego czasu korzystamy w produkcji z aplikatora HB5010 i sprzęt naprawdę dobrze sprawdza się przy intensywnej pracy. Największą zaletą jest stabilna praca oraz wygodna obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi i nowoczesnej konstrukcji. Sporo informacji technicznych można znaleźć na https://www.buehnen.pl/urzadzenia/hb5010 i warto zwrócić uwagę na możliwość pracy z różnymi rodzajami klejów Hot Melt. Urządzenie działa bardzo wydajnie i dobrze sprawdza się przy produkcji mebli, czy solidnych opakowań.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Klejenie na gorąco Mireś 0 39 02-03-2026, 11:45
Ostatni post: Mireś
  Klejenie na gorąco JoannaMol 0 74 15-12-2025, 10:32
Ostatni post: JoannaMol
  Klejenie na gorąco Mireś 0 126 26-06-2025, 12:44
Ostatni post: Mireś
  Klejenie na gorąco - urządzenia Kacpon 1 175 14-04-2025, 07:01
Ostatni post: Merab

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków Dolina Terapii Detoks, odtrucie alkoholowe, narkotykowe, lekowe Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, wykonawstwo Kraków

Ostatnie wątki
Własna działalność
Forum:
Ostatni post: aniczek
mniej niż 1 minutę temu
» Odpowiedzi: 506
» Wyświetleń: 63,032
Hobby
Forum:
Ostatni post: aniczek
3 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 89
» Wyświetleń: 22,975
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancho...
Forum:
Ostatni post: Bansy
6 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9
podłogi Radom
Forum:
Ostatni post: casanowa41
Wczoraj, 01:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 502
Zdrowie - przydatne informacje
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:22
» Odpowiedzi: 53
» Wyświetleń: 13,656
Aranżacja
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:16
» Odpowiedzi: 302
» Wyświetleń: 35,666
Majówka – wracacie czy nowe miejsca?
Forum:
Ostatni post: ironlogic_12
Wczoraj, 11:19
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 47
Planuję kupić obrączki
Forum:
Ostatni post: kiki32
Wczoraj, 11:12
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 267
Trwa budowa fundamentów żłobka przy ul. ...
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 10:15
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203
jakie gadżety reklamowe wybrać?
Forum:
Ostatni post: Froodo
Wczoraj, 10:12
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 73