Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności   
ROZUMIEM

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie kanałowe zeba
#1
Czeka mnie w najbliższym czasie konieczność leczenia kanałowego zębów. Szukam stomatologa który to robi....
Odpowiedz
#2
Niestety ale to zawsze trochę boli. Głównie dlatego,ze nie da się zatruć zeba w taki sposób abyś nic nie poczuł. Sama miałam leczone kanalowo zeby dwa razy.Wprawdzie nie bylo to takie przyjemne ale dało się wytrzymać Sa moim zdaniem o wiele gorsze badania niż to.

Zerknij sobie tutaj:
www.dbajmyozdrowie.eu/co-to-jest-endodoncja-mikroskopowa/

Na stronie jest opisane na czym polega leczenie kanałowe pod mikroskopem i właśnie na takie warto jest się wybrać ( jest o wiele dokładniejsze). W Krakowie wykonywane jest w klinice doktora Ziętka.
- Naprawdę chcesz wiedzieć, co jeszcze moja mam mówiła o tobie?
Clary potrząsnęła głową. Simon chyba tego nie zauważył.
- Powiedziała, że złamiesz mi serce.
Odpowiedz
#3
To prawda, że leczenie pod mikroskopem jest zdecydowanie bardziej dokładne niż takie "zwykłe" leczenie kanałowe. Bardzo dobra endodoncja mikroskopowa w Krakowie oferowana jest przez gabinet doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/endodoncja/ . Tu stosuje się ta nowoczesną metodę leczenia, dzięki czemu skuteczniej można leczyć zęby. Ponadto oferują tu bardzo dobre znieczulenie dzięki czemu zabiegi sa bezbolesne.
Odpowiedz
#4
Ja jakbym miał się zdecydować na kanałówkę to tylko i wyłącznie pod mikroskopem Wink
Gwarancja bezpiecznych zakupów w aptece internetowej. Sprawdź http://www.aptekakamagra.pl/
Odpowiedz
#5
(17-10-2018, 09:15)talcia napisał(a): Niestety ale to zawsze trochę boli. Głównie dlatego,ze nie da się zatruć zeba w taki sposób abyś nic nie poczuł.

Bzdura absolutna i totalna. Prawidłowo zatruty ząb nie boli, a mówienie, że się go zatruć do końca nie da to wymówki słabego stomatologa. Dobry dentysta będzie truł do skutku, może się to rozciągnąć nawet do kilku wizyt, ale w końcu ząb będzie martwy i nieczuły.
Odpowiedz
#6
A moim zdaniem to wgl najlepiej dzisiaj robić takie leczenie kanałowe pod mikroskopem. dlatego jak ja np będe cokolwiek miała znowu do leczenia kanałowego to na taką opcje się zdecyduję. A świetnym gabinetem w naszym Krakowie jest Stomatologia Cichoń.
Odpowiedz
#7
Podjedź sobie do klinika Villa Dentica u nas w Krakowie i sprawdź, co tam Ci zaproponują. Z tego, co widziałam po opiniach, to leczenie kanałowe u nich nie boli tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. Gabinet jest na ul. Bronowickiej.
Odpowiedz
#8
Jak nie problem to warto podjechać do Warszawy do kliniki https://g.page/UsmiechZdrowiaWarszawa?gm , profesjonalne podejscie i robią bardzo dokładnie
Odpowiedz
#9
słuchajcie może macie taką wiedzę, czy ubezpieczenie zdrowotne niemcy obejmie właśnie leczenie kanałowe?
Odpowiedz
#10
ja gdzieś widziałem ostatnio narzędzia maszynowe w endodoncji szkolenie, to oczywiście dopiero w opcji gdy leczenie kanałowe nie przyniesie skutów, ale fajnie,że na rynku dostępnych jest tyle nowych metod leczenia!
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi Wyświetleń: Ostatni post
  Leczenie i diagnostyka azs Filitto 3 395 02-10-2025, 01:51
Ostatni post: aga.anna.kownacka
  Leczenie azs pomoc krystek 1 195 02-10-2025, 11:08
Ostatni post: Filitto
  Leczenie AMD w Krakowie Jabłkowski 5 1,536 28-08-2025, 04:59
Ostatni post: Kirra
  Leczenie atopowego zapalenia skóry Filitto 25 5,743 17-04-2025, 07:06
Ostatni post: colka
  Leczenie alkoholizmu talcia 8 3,179 07-08-2024, 01:24
Ostatni post: cale24
  leczenie marihuana matuszyk 0 345 23-05-2024, 12:54
Ostatni post: matuszyk
  leczenie zwierząt toruń patrys 1 782 26-08-2021, 07:32
Ostatni post: joona

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy
Przyłącze wody i kanalizacji - Kraków - Praktyczne informacje i porady na terenie Gminy Miasta Kraków Dolina Terapii Detoks, odtrucie alkoholowe, narkotykowe, lekowe Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne, wykonawstwo Kraków

Ostatnie wątki
Warto zadbać o siebie
Forum:
Ostatni post: aniczek
48 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 97
» Wyświetleń: 64,929
Własna działalność
Forum:
Ostatni post: aniczek
55 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 506
» Wyświetleń: 63,033
Hobby
Forum:
Ostatni post: aniczek
58 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 89
» Wyświetleń: 22,975
Czego ostatnio słuchacie z nutą melancho...
Forum:
Ostatni post: Bansy
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 10
podłogi Radom
Forum:
Ostatni post: casanowa41
Wczoraj, 01:30
» Odpowiedzi: 7
» Wyświetleń: 502
Zdrowie - przydatne informacje
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:22
» Odpowiedzi: 53
» Wyświetleń: 13,656
Aranżacja
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 01:16
» Odpowiedzi: 302
» Wyświetleń: 35,666
Majówka – wracacie czy nowe miejsca?
Forum:
Ostatni post: ironlogic_12
Wczoraj, 11:19
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 49
Planuję kupić obrączki
Forum:
Ostatni post: kiki32
Wczoraj, 11:12
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 267
Trwa budowa fundamentów żłobka przy ul. ...
Forum:
Ostatni post: aniczek
Wczoraj, 10:15
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 203